Lidé

Vedení společnosti

Ing. Libor Kraus
Předseda představenstva

T: +420 377 197 302
E: libor.kraus@comtesfht.cz        

Libor Kraus

Dr. Ing. Zbyšek Nový
Místopředseda představenstva

T: +420 377 197 301
E: zbysek.novy@comtesfht.cz  

Zbysek Novy

Ing. Michal Zemko, Ph.D.
Výkonný ředitel společnosti
Člen představenstva

T: +420 377 197 303
E: michal.zemko@comtesfht.cz 

Michal Zemko

doc. Ing. Jan Džugan, Ph.D.
Ředitel pro výzkum a vývoj
Člen představenstva

T: +420 377 197 304
M: +420 775 201 421
E: jan.dzugan@comtesfht.cz 

Jan Dzugan

Gabriela Šleglová
Ekonomická ředitelka
Členka představenstva

T: +420 377 197 312
E: gabriela.sleglova@comtesfht.cz

Gabriela Sleglova

Obchod

Ing. Pavel Šuchmann
Vedoucí oddělení

T: +420 377 197 305
M: +420 604 230 739  
E: pavel.suchmann@comtesfht.cz 

Pavel Šuchmann

Uwe Rüttgers
Obchodní zástupce
pro německy mluvící země

T: +49 89 24218 127
F: +49 89 24218 200
M: +49 160 90667850
E: uwe.ruettgers@comtesfht.com

Uwe Ruettgers

Vedoucí oddělení

Ing. Pavel Konopík, Ph.D.
Vedoucí oddělení Mechanické
zkoušení a termofyzikální měření

T: +420 377 197 350
M: +420 723 883 915
E: pavel.konopik@comtesfht.cz  

Pavel Konopik

Ing. Pavel Podaný, Ph.D.
Vedoucí oddělení Materiálové analýzy
Materiálová zkušební laboratoř
(akreditovaná laboratoř)

T: +420 377 197 340
M: +420 777 615 987
E: pavel.podany@comtesfht.cz 

Pavel Podany 

Zdeněk Podskalský
Vedoucí Provozního úseku

T: +420 377 197 360
M: +420 604 238 727
E: zdenek.podskalsky@comtesfht.cz 

Zdenek Podskalsky 

Ing. Michal Duchek
Vedoucí oddělení Metalurgické
technologie

T: +420 377 197 330
E: michal.duchek@comtesfht.cz 

Michal Duchek 

Ing. Antonín Prantl, CSc.
Vedoucí oddělení Počítačové
modelování

T: +420 377 197 320
E: antonin.prantl@comtesfht.cz     

Antonin Prantl
 

Sekretariát

Ivana Krausová
Asistentka ředitele

T: +420 377 197 311                 
E: ivana.krausova@comtesfht.cz

Ivana Krausova

COMTES FHT a.s. jako nový člen SVTP

10.6.2019

Dne 6.6.2019 výbor SVTP ČR schválil přijetí nového člena COMTES FHT. a.s.. ... více

Ocenění pro Ing. Václava Kubce, Ph.D.

30.5.2019

Svaz Kováren České Republiky ocenil za dlouholetou spolupráci Ing. Václava Kubce, Ph.D. ... více