Lidé

 

Vedení společnosti

Ing. Libor Kraus
Předseda představenstva

T: +420 377 197 302
F: +420 377 197 310
E: libor.kraus@comtesfht.cz        

Libor Kraus

Dr. Ing. Zbyšek Nový
Místopředseda představenstva

T: +420 377 197 301
F: +420 377 197 310
E: zbysek.novy@comtesfht.cz  

Zbysek Novy

Ing. Michal Zemko, Ph.D.
Výkonný ředitel společnosti
Člen představenstva

T: +420 377 197 303
F: +420 377 197 310
E: michal.zemko@comtesfht.cz 

Michal Zemko

doc. Ing. Jan Džugan, Ph.D.
Ředitel pro výzkum a vývoj
Člen představenstva

T: +420 377 197 304
F: +420 377 197 310
M: +420 775 201 421
E: jan.dzugan@comtesfht.cz 

Jan Dzugan

Gabriela Šleglová
Vedoucí ekonomického úseku
Člen představenstva

T: +420 377 197 312
F: +420 377 197 310
E: gabriela.sleglova@comtesfht.cz

Gabriela Sleglova

 

Obchod

Ing. Pavel Šuchmann
Technicko-obchodní konzultant

T: +420 377 197 305
F: +420 377 197 310
M: +420 604 230 739  
E: pavel.suchmann@comtesfht.cz 

Pavel Šuchmann

Uwe Rüttgers
Obchodní zástupce
pro německy mluvící země

T: +49 89 24218 127
F: +49 89 24218 200
M: +49 160 90667850
E: uwe.ruettgers@comtesfht.com

Uwe Ruettgers

 

 

Vedoucí oddělení

Ing. Pavel Konopík, Ph.D.
Vedoucí oddělení Mechanické
zkoušení a termofyzikální měření

T: +420 377 197 350
F: +420 377 197 310
M: +420 723 883 915
E: pavel.konopik@comtesfht.cz  

Pavel Konopik

Ing. Pavel Podaný, Ph.D.
Vedoucí oddělení Materiálové analýzy
Materiálová zkušební laboratoř
(akreditovaná laboratoř)

T: +420 377 197 340
F: +420 377 197 310
M: +420 777 615 987
E: pavel.podany@comtesfht.cz 

Pavel Podany 

Zdeněk Podskalský
Vedoucí Provozního úseku

T: +420 377 197 360
F: +420 377 197 310
M: +420 604 238 727
E: zdenek.podskalsky@comtesfht.cz 

Zdenek Podskalsky 

Ing. Michal Duchek
Vedoucí oddělení Metalurgické
technologie

T: +420 377 197 330
F: +420 377 197 310
E: michal.duchek@comtesfht.cz 

Michal Duchek 

Ing. Antonín Prantl, CSc.
Vedoucí oddělení Počítačové
modelování

T: +420 377 197 320
F: +420 377 197 310
E: antonin.prantl@comtesfht.cz     

Antonin Prantl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sekretariát

Ivana Krausová
Asistentka ředitele

T: +420 377 197 311                 
F: +420 377 197 310
E: ivana.krausova@comtesfht.cz

Ivana Krausova

Aktuality

Úspěšná mise bavorských firem v COMTES FHT a.s.

8.7.2017

Ve dnech 21. a 22. června se v COMTES FHT a.s. v Dobřanech uskutečnila mise českých a bavorských firem s cílem podpořit navázání mezinárodní výzkumně-vývojové spolupráce v oblasti materiálových technologií. ... více

Vstup do klastru CZECHIMPLANT

20.6.2017

COMTES FHT a.s. je nově členem klastru CZECHIMPLANT, z.s.. COMTES FHT se stal členem klastru ke dni 15. června 2017. ... více

Novinky e-mailem

Přihlaste se
Pravidelné novinky a informace ...