Exkurze a podpora vzdělávání

Chcete poznat zákulisí špičkového výzkumu?

Středoškolákům i vysokoškolákům nabízíme exkurze po našich laboratořích. Přednášky během exkurze můžeme přizpůsobit oboru studia, lze je také pojmout jako školní výlet se zajímavou náplní.

Naši výzkumníci pravidelně přednášejí na středních i vysokých školách. Studenti tak mají jedinečnou možnost seznámit se s problematikou výzkumu, vývoje a inovací v oblasti kovových materiálů a získat lepší přehled o možnostech svého budoucího uplatnění.

Zajímá Vás více? Chcete se domluvit na exkurzi nebo přednášce? Kontaktujte nás na emailu  comtes@comtesfht.cz



 

Nová super-rychlá EBSD kamera

20.10.2025

Tento měsíc byla v laboratoři řádkovací elektronové mikroskopie instalována nová EBSD kamera od firmy AMETEK-EDAX a to konkrétně EDAX Velocity Ultra. ... více

Workshop AGMV-Bio: Lattice structures

16.10.2025

Jak přenést principy z biomimetiky do moderního strojírenství? Přijďte se inspirovat na workshop AGMV-Bio – Showcasing industrial solutions with lattice structures via additive manufacturing. ... více